Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Veri Koruma Uygulamalarında Denetimin Stratejik Rolü

17 Ocak @ 19:00 - 21:00

Fiziksel gerçekleştirilecek olan etkinliğimize kayıt için tıklayınız.

ISACA üyesi değilim ve Engage sistemine kayıt olmadan etkinliğe katılmak istiyorum.

28 Ocak Veri Koruma Günü temasıyla düzenlediğimiz bu interaktif etkinlikte alanında uzman konuşmacılarımız iş dünyasında veri koruma uygulamalarında denetimin stratejik rolü ve pratikteki yansımalarını ele alacaklar.

Moderatör:

Av. Büşra Yanlıç, ISACA İstanbul Hukuk ve Mahremiyet Direktörü

Konuşmacılar:

Mehmet Ali Köksal, Köksal&Partners Yönetici Ortağı

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1996 yılında mezun olan Köksal, bir süre Ankara’nın tanınmış bürolarından birinde avukat olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılı Eylül’ünde Köksal & Partners Avukatlık Bürosunu kurmuştur.  Avukatlık hizmeti dışında aynı zamanda TPE nezdinde kayıtlı marka ve patent vekilliğini yürütmekte olan Köksal, Bilişim Hukuku alanınd pek çok konferanslara katılmakta ve eğitimler vermektedir. Köksal aynı zamanda Türkiye Bilişim Derneği’nin Hukuk Çalışma Grubu eski başkanıdır.

Demet Arslaner Keklikkıran, Denizbank DPO

2004 yılında İzmir Barosunda avukatlık stajını tamamlamasının ardından Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunda sırasıyla Bankacılık Uzman Yardımcısı, Bankacılık Uzmanı, Bankacılık Başuzmanı, Hukuk İşleri Dairesi Başkan Yardımcısı olarak çalışmıştır. 2017-2022 yılları arasında Kişisel Verileri Koruma Kurumu Hukuk İşleri Dairesi Başkanlığını yürüten Keklikkıran, halihazırda Denizbank A.Ş. Veri Koruma Görevlisi olarak görev almaktadır.

Detaylar

Tarih:
17 Ocak
Saat:
19:00 - 21:00
Etkinlik Kategori:
,

Mekan

KPMG İstanbul Ofis
İş Kuleleri, Kule 3, Kat:2-9 Levent
İstanbul, İstanbul 34330 Türkiye
+ Google Haritalar
Mekan Websitesi görüntüleyin.