COBIT
Genel Bilgi

ISACA sertifikası ile yetkinlik ve yeterliliğinizi belgeleyip ve kariyerinizde ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz doğru adımı atabilirsiniz.

ISACA’nın Sertifikalı Bilgi Sistemleri Denetçisi (CISA) sertifikası ile tam da bunu yapabilirsiniz.

CISA, bir kuruluşun bilgi teknolojileri ve iş sistemlerini denetleyen, kontrol eden, izleyen ve değerlendirenler için başarı standardı olarak dünyaca ünlüdür.

COBIT sizin/işletmeniz için doğru tercih mi?

CISA sertifikası başarılı bir BT kariyerinin temelini oluşturur. Kariyerinizin başında ya da ortalarındaysanız CISA denetimlerin planlanması, yürütülmesi ve raporlanması aşamalarında risk odaklı yaklaşım ile denetim faaliyetleri gerçekleştireceğinizi belgelemektedir.

CISA sertifikasına sahip olmanız iç paydaşlar, düzenleyici kuruluşlar, dış denetçiler ve müşteriler nazarında Bilgi Teknolojileri Denetimi alanındaki güvenilirliğinizi artıracaktır.

Neden COBIT eğitimi / sertifikası almalıyım?

CISA sertifikası, ekibinizin denetim, kontrol ve bilgi güvenliği konusundaki uzmanlığını belgelemektedir.

CISA sertifikası, ekibinizin güvenlik açıklarını değerlendirmek, uyuma yönelik rapor oluşturma ve kurumunuz tarafından tasarlanıp, işletilen BT kontrollerini doğrulama ve iyileştirme yeteneklerini kanıtlayarak kuruluşunuzun sektör imajını iyileştirir.


COBIT SERTİFİKALARININ FARKI

Doğru ölçeklendirilebilir Yönetişim Çözümü… İşletmeniz için özelleştirilebilir.

COBIT® 2019, ISACA’nın global ölçekte tanınmış COBIT çerçevesinin en güncel halidir.

Effective governance over information and technology is critical to business success, and this new release further cements COBIT’s continuing role as an important driver of innovation and business transformation.


COBIT SERTİFİKANIZI ALIN, ÖNDE OLUN!


Yakında gerçeklecek olan COBIT Eğitimlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir