Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Güvenlik İhlalleri Kaynakli KVKK Kararlari

9 Aralık 2021 @ 19:30 - 21:00

 

 

Etkinliğe katılmak için tıklayınız. (10 dakika önce aktif olacaktır.)

Privacy Nights Serisinin Bir Diğer Etkinliğinde Güvenlik İhlalleri nedeniyle son dönemde verilen KVKK Kararları ayrıntıları ile masaya yatırılacaktır.

ISACA Istanbul Privacy Lideri Ercüment Arı moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinliğimizde konuklarımız Av. M Hakan Eriş ve Av. Kübra İslamoğlu Bayer.

Konuklar:

Av. M Hakan Eriş, Öğretim Görevlisi: 1990 yılında DEÜ Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İzmir’de serbest avukatlık ve çeşitli üniversitelerde yarı zamanlı öğretim görevliliği yapmaktadır. İzmir Barosu Staj Eğitim Merkezi Eğitmenlerinden olup, DEÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında Doktora Tez Aşamasındadır. Temel çalışma alanları ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku ve kişisel verilerin korunması hukukudur. Bu alanlarda yayımlanmış çeşitli makaleleri bulunmaktadır; çeşitli eğitimler de vermektedir. Türkiye Bilişim Derneği İzmir Şubesi Hukuk Çalışma Grubunda ve Uluslararası İzmir Bilişim Hukuku Kurultayları Düzenleme Kurullarında görev yapmaktadır.

Av. Kübra İslamoğlu Bayer: 2009 yılında Marmara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İstanbul’da Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu’na bağlı olarak avukatlık faaliyetlerini yürütmektedir. Aynı zamanda KOIOS KVK Çalışma Grubu Genel Koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Kadir Has Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Özel Hukuk Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir.

Detaylar

Tarih:
9 Aralık 2021
Saat:
19:30 - 21:00
Etkinlik Kategori:
,