Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

C-Suite Notes #4: Dijitalleşmede Değer Maksimizasyonu ve Risk Yönetimi

30 Mart @ 19:30 - 21:00

Etkinliğe katılmak için tıklayınız. (15 Dakika öncesinde aktif olacaktır.)

ISACA İstanbul olarak başlattığımız C-Suite Notes etkinlik serisi ile ISACA’nın güncellenen COBIT çerçevesi kapsamında dijital dönüşüm süreçlerindeki firmalara sunduğu rehberliğin tanıtılmasını amaçlıyoruz . Bu kapsamda her ay, dijital dönüşüm alanında fark yaratan şirketlerin CIO, CTO ve CDO pozisyonlarındaki yöneticilerini ağırlayacağız. Daha önceki etkinliklerimizde Microsoft Türkiye CTO’su Onur Koç, EY Türkiye İş Danışmanlığı Bölüm Lideri Emre Beşli, Şişecam CIO’su Gökhan Kıpçak görüş ve tecrübelerini aktarmışlardır.

C-Suite Notes Etkinlik serisinin 4. etkinliğinde konuğumuz Allianz Türkiye CIO’su Sayın Evren Ayorak olacaktır. ISACA Istanbul Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Güzeliş moderatörlüğünde Allianz Türkiye’nin iş birliği ile Dijitalleşmede Değer Maksimizasyonu ve Risk Yönetimi konusu masaya yatırılacaktır.

Konuşmacı: Evren Ayorak, Allianz Türkiye CIO

Lisans ve master derecelerini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Evren Ayorak, kariyerine 2000 yılında Finansbank’ta Sistem ve Uygulama Mimarı olarak başladı, 2005-2006 yılları arasında aynı kurumun Bilgi İşlem Birimi olan IBTECH’te Kıdemli Yazılım Mimarı olarak görev aldı ve 2006-2007 arasında Fiba Holding Kurumsal Mimarı olarak çalıştı. İzleyen dönemde 2012’ye kadar Hollanda’da, Credit Europe Bank bünyesinde Uygulama Tasarımı ve Geliştirme Bölümü Yöneticisi, Başkan Yardımcısı ve Kıdemli Başkan Yardımcısı pozisyonlarında görev aldı.2012’ deTürkiye’ye dönen Ayorak, 2016 yılında Allianz Türkiye’de Yazılım Geliştirme ve Dönüşüm Direktörü olarak katılmadan önce 4 yıl boyunca Fibabanka Analiz ve Geliştirme  Bölüm Yöneticisi görevini üstlendi. Allianz Türkiye’de 2018 yılı itibari CIO/Bilgi Teknolojilerinden sorumlu Direktör olarak atanan Ayorak, 2020 Nisan ayından itibaren Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu üyesi görevlerini sürdürmektedir.

Detaylar

Tarih:
30 Mart
Saat:
19:30 - 21:00
Etkinlik Kategori: