Öğrenci Temsilcileri

Barışcan Akyılmaz


President

Barışcan Akyılmaz eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Üniversitesindeki “Bilgi Application” ve “Bilgili Liderler Kulübü”nün kurucularındandır. 2014 yaz döneminde İngiltere de,Bournemouth Business College ve 2015 yaz döneminde Univesity of California, Los Angeles 'da yaz dönemi eğitimine katılarak dersler almıştır. Ayrıca yine aynı dönemde 4S Bilgi Teknolojileri AR-GE departmanında oyunlaştırma konusunda staj yapmıştır. Bilişim alanında birçok etkinliğe katılmış, sertifikalar almıştır.

bariscan.akyilmaz@isaca-istanbul.org

Veli Can Ünal


Boğaziçi University

Veli Can Ünal Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisidir. Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulubü'nde COMPEC ISACA Student Group liderliğini yapmaktadır.

Oğuz Kaan Ülger


Bilgi University

Oğuz Kaan Ülger, eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesinde Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisi olarak devam ettirmektedir. Üniversitenin ilk yıllarından beri çeşitli bilişim etkinliklerine ve eğitimlerine katılmaktadır. Okulunun öğrenci kulübü Bilgi Application ‘da, Bilgi Güvenliği başkanı olarak görev almakta olup kulübüyle beraber sektörle alakalı etkinlikler gerçekleştirmiştir.

Ceyhun Ertürk


Bahçeşehir University

Ceyhun ERTÜRK, Bahçesehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 4. sınıf öğrencisidir.Habitat , PMI ve İzmir JUG kulüplerinde görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. Üniversitede Endüstri Mühendisliği Kulübünde bilgi teknolojileri konusunda etkinlik çalışmalarında görev almaktadır.

Büşra Temel


Medipol University

Büşra Temel İstanbul Medipol Üniversitesinde eğitimini sürdürmektedir. Yönetim Bilişim Sistemleri bölumü 2. Sınıf öğrencisidir. Üniversitesindeki Yönetimde Bilişim Kulübünde yönetim kurulundadır. Bilişim sektörüyle ilgili bir çok etkinliğe katılmış ve katılmaya devam etmektedir.

Cem Kalpakzade


Işık University

Cem Kalpakzade, öğrenimine Işık Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde 3 sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir. Ayrıca IT-MIS Kulübünün aktif üyesi , FMV Tiyatro Kulübünde de 2 yıl Kulüp Başkanlığı görevi yapmış bulunmaktadır.   Ek olarak da sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır.

Sıla Ay


Türk-Alman Üniversitesi

Sıla Ay Türk Alman Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Üniversitesindeki TAU Endüstri Mühendisliği Kulübünün kurucularından ve TAU Gönüllüleri Kulübünün hem kurucularından hem de 2016-2017 dönemi başkanıdır. 2016 yılında Berlin Teknik Üniversitesi'nde yaz dönemi eğitimine katılmıştır.

Sefa Duran


Immediate Past Student President - Boğaziçi University

Sefa, 2016 yılı itibariyle Boğaziçi Üniversitesi - Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Öğrenci olarak bulunduğu süre zarfında ulusal vaka yarışmalarında dereceler kazanmış ve ISACA İstanbul Chapter - Öğrenci Grubunun kurucu başkanlığını yapmıştır.

Türkiye'nin ilk BT Denetim Öğrenci Eğitimi ve Vaka Analizi Yarışması olan Big4 DAYS - IT Audit School etkinliği düzenleme görevini üstlenmiştir.

Öğrenciliği süresince Dell Security - Ürünleri Yönetimi, Türk Telekom - Proje Yönetim Ofisi ve Deloitte - Siber Risk Yönetimi alanlarında yarı zamanlı olarak çalışmıştır. Halen Deloitte İstanbul ofisinde Siber Risk Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir. Mesleki olarak Bilgi&BT Mimarisi, BT Dönüşüm, Dijitalleşme, Siber Güvenlik Analitiği, Kişisel Verilerin Korunması ve Güvenlik Psikolojisi alanları ile ilgilenmektedir.


Student_BannerAd_468x60

Öğrenci Üyeliği Broşürünü (İngilizce) buradan indirebilirsiniz.

ISACA Istanbul Öğrenci Üyeliği broşürünü buradan indirebilirsiniz.

ISACA Öğrenci Üyelik Gerçekleştirme Rehberini buradan indirebilirsiniz.