Yıllık konferansımız Uluslararası ISACA Istanbul Konferansı 2020 adı altında 8-11 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

 

ISACA Istanbul tarafından her yıl düzenlenen ve farklı rollerden sektör paydaşlarının bir araya geldiği yıllık etkinliğimiz bu sene 08-11 Haziran 2020 tarihleri arasında Uluslararası ISACA Istanbul Konferansı 2020 (ISACA Istanbul ’20) adı altında düzenlenecektir.

Bilgi Teknolojileri Yönetişim, Denetim, Risk, İç Kontrol ve Siber Güvenlik alanlarında faaliyet gösteren profesyonellerin bir araya geleceği etkinliğimizde 2 gün workshop, 2 gün konferans şeklinde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde yasal mevzuat değişiklikleri, güncel konular, son trendler ve sektör uygulamaları alanında uzman kişilerce masaya yatırılacaktır.

Sizlerde sektör paydaşlarıyla bir araya gelerek profesyonel networkünüzü geliştirirken, son gelişmeler ve güncel gelişmeler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. ISACA Istanbul Standına uğrayarak ISACA tarafından sunulan sertifikasyonlar ve eğitimler hakkında daha fazla bilgi sahibi olma imkanına ek olarak, sponsor standlarına uğrayarak firmalar tarafından sunulan hizmetler ve ürünler hakkında detay bilgi edinebilirsiniz.

Etkinlikle ilgili detayları web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.