Sertifikasyon sınavları hakkında önemli duyuru-2

 

10 Ocak 2018 tarihinde web sitemiz ve sosyal medya mecralarında yaptığımız duyuru ile Ocak ayını içeren tarih aralığında sınav almak için kayıt olan üyelerimizin ilgili ISACA yetkilisi ile mail yoluyla irtibat sağlamak suretiyle sınav aralığını değiştirmeyi talep edebileceğini duyurmuştuk.

PSI tarafında yapılan düzenleme ile Standart Test Merkezi seçilerek girilebilecek sınavların uygulanabilir durumda olduğu bilgisini almış bulunmaktayız.

Bu doğrultuda üretilen çözüm ile sınav kayıdı gerçekleştiren üyelerimizin ve profesyonellerin ISACA web sitesi üzerinden yapılan yönlendirmeler doğrultusunda sınavı rahatlıkla alabileceklerini saygılarımızla duyururuz.

İstanbul için sınavlar Ayazaga District Meydan Street No:1, Beybi Giz Plaza Floor: 27 Office: 2704, Maslak, Istanbul, 34396 adresinde uygulanabilir durumdadır. ISACA.org üzerinden kayıt olunduktan sonra PSI online sistemi üzerinde sınav lokasyonu ve tarihini seçebilmektesiniz.

İstanbul için sınavları alacağınız tarihleri https://isacaavailability.psiexams.com/ adresinde kontrol ettikten sonra sınava yönelik planlamanızı gerçekleştirmenizi ayrıca önermekteyiz.