ISACA Istanbul: Her yönüyle İş Sürekliliği Etkinliği geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Farklı sektörlerden çeşitli rollerde yaklaşık 120 katılımcının bulunduğu etkinlikte uygulayıcı, denetçi ve danışman bakış açısı ile İş Sürekliliği Yönetimine yönelik sunumlar gerçekleştirildi. Konunun önemi farklı rollere ve bakış açılarına sahip birbirinden değerli konuşmacılar tarafından değerlendirildi. Albaraka ev sahipliğinde Albaraka Türk İş Sürekliliği Sorumlusu Özgüven Saymaz’ın koordinasyonunda gerçekleştirilen etkinliğin son oturumunda katılımcılar konuşmacıların hepsine sorularını yöneltme ve kafalarındaki soru işaretlerini giderme şansı buldular.

Etkinlikte belediyeler, çeşitli kamu kuruluşları, holdingler, telekom şirketleri, enerji şirketleri, bankalar, danışmanlık şirketleri ve bankacılık başta olmak üzere çeşitli sektörlerden denetim ve uygulama rolüne sahip katılımcılar networking için verilen aralarda diğer profesyoneller ile sohbet etme ve tanışma imkanı buldular. Etkinlikte konuşmacıların kullandığı sunumlar yakın zamanda web sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Gerek üyelerimiz, gerek sektördeki profesyoneller tarafından yoğun ilgi gösteren etkinliğimizde konuşmacı olarak destek sunan bütün konuklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Etkinlikte konuşmalar esnasında kullanılan sunumları buradan indirebilirsiniz.

Etkinlikten kareler: