Uluslararası ISACA İstanbul Konferansı

Uluslararası ISACA İstanbul Konferansı


Pandemi nedeniyle ISACA Istanbul Uluslararası Konferansı etkinliğimiz daha ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni tarih bilahare duyurulacaktır. 


ISACA İstanbul’un tek konferansı

Kurulduğu 10 Mart 2009 tarihinden günümüze gerçekleştirilen faaliyetler ile İstanbul ve çevresindeki sektör paydaşlarını bir araya getirmeyi, ülkemizde Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim alanında bilgi birikimini artırmayı amaç edinen ISACA İstanbul Chapter, ISACA’nın #WeAreOne, #BizBiriz felsefesi ile 2020 yılında gerçekleştireceği konferansında ISACA’nın Avrupa ve Afrika Chapterlarından konuşmacıları ve katılımcıları ile Uluslararası çapta alanında tek konferansı gerçekleştirecektir.

Toplam 4 gün sürecek olan etkinlikler 2 gün konferans ve 2 gün workshop şeklinde gerçekleştirilecek, etkinlik süresince sektör paydaşları sektörün dinamiklerini masaya yatıracaklar ve son gelişmelere yönelik bilgi birikimlerini ve geleceğe yönelik ön görülerini paylaşacaklardır.

28 CPE’ye kadar kazanma imkanı

Uluslararası ISACA İstanbul Konferansı, ISACA İstanbul Chapter tarafından gerçekleştirilen resmi bir konferanstır. Konferans ile 14 CPE (Continuous Professional Education) ve Workshop ile de 14 CPE olmak üzere toplamda 28 CPE‘ye kadar kazanma imkanı sunulmaktadır.

Kimler katılmalı?

ISACA İstanbul tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğimizde denetim, güvenlik, uyum, risk, kişisel mahremiyet, kontrol ve Bilgi Teknolojileri alanlarından, başta bankacılık ve finans, sigorta, kamu, enerji, iletişim ve bilgi sistemleri hizmetleri olmak üzere çeşitli sektörlerden katılımcılar beklenmektedir.

Gerçekleştirilecek oturumlarda güncel konular ve son gelişmeler panel ve oturumlarla masaya yatırılacak. Bazı oturumlarda ise sektör ve kurum özelinde uygulama örnekleri ile katılımcıların da görüşlerinin alındığı tartışma ortamı ile paylaşım zenginleştirilecektir.

İndirimli ön kayıtlar başladı…

Hemen Ön Kayıt yaptırabilirsiniz. Böylelikle ön kayıt için sağlanacak olan fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Kurumsal ya da bireysel olarak başvuru mümkün. Aynı kurumdan kayıtlarda belli oranlarda indirim yapılacaktır. Ve elbette ISACA üyelerine özel fiyatlar uygulanacaktır. Şu an için ön kayıt sırasında herhangi bir ödeme talep etmiyoruz.

Gelişen trendlerde önde olun!

Bilgi sistemlerinin ve siber güvenliğin geleceği için dünya çapındaki işletmelerin başarısını yönlendirme noktasında hayati önem taşıyan alanlarda sektörün nabzını tutan profesyonellerin paylaşımları ile sizler de bilgilerinizi güncelleyin.

Profesyonel networkünüzü genişletin

Bilgi Sistemlerinde Yönetişim, Denetim, İç Kontrol, Risk ve Siber Güvenlik alanlarında faaliyet gösteren katılımcılarla tanışarak, profesyonel networkünüzü geliştirin.

Konferansımızda neler var?

Yeni yasal düzenlemeler, siber güvenlik tehditleri ve alınabilecek önlemler, aynı ve farklı sektörlerden profesyoneller ile tanışma sonrasında ve yapılan paylaşımlar neticesinde uygulamalarınızı karşılaştırma imkanı, Bilgi Sistemleri ve iyi uygulamalarına ilişkin yeni yasal mevzuata uyum konusunda örnek uygulamalara yönelik değerli paylaşımlar. Denetim, yönetişim, denetim ve kontrol alanlarında yakın gelecekteki beklentiler.

Sponsorluk ve Tanıtım imkânları

Sponsor olarak gerek standınızda gerek Sponsor oturumlarında faaliyetlerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sektörün diğer paydaşları ile paylaşabilir, katılımcılarımızdan edineceğiniz geri bildirimler ile değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz. Sponsor olmak için başvurunuzu buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Sertifikalar hakkında bilgi

ISACA tarafından sunulan ve global olarak kabul görmüş sertifikalar hakkında daha çok bilgi edinebilir, sertifika sahibi profesyoneller ile sınava ve sertifikasyona yönelik tecrübelerini konuşabilirsiniz.


SPONSORLUK VE STAND İMKANI İÇİN

Sponsorluk Başvuru Formu

SORULARINIZ VE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Konferans İletişim Formu


KATILIM ÜCRETLERİ

Yakında duyurulacaktır.

Ücretlerde erken kayıt imkanı, üyelere ve aynı kurumdan katılımcılara özel indirimler uygulanacaktır.

KONFERANS ALANI - MEKAN

Yakında duyurulacaktır.

Konferans için etkileşimin en üst düzeyde gerçekleştirilebileceği, ulaşım açısından oldukça rahat bir lokasyonda, sektörün bütün paydaşlarının konferans süresini en verimli şekilde geçirebilecekleri bir mekan tercih edilmiştir.


Ön Kayıt

Etkinliğimiz için ön kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak oluşturabilirsiniz.