Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

10. Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı

6 Mart 2019 @ 09:00 - 7 Mart 2019 @ 17:00

10. Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı

www.btyd.org.tr

 

Günümüzde tüm işletmeler çalışma biçimlerini ve iş hedeflerini bilgi teknolojilerine uyumlu hale getirerek rekabet avantajı sağlamaya çalışmaktadırlar. Bilgi Teknolojileri Yönetişimi işlemlerin daha etkin, hızlı ve güvenilir yapılmasına imkân tanırken, kendisine özgü bazı riskler yaratmakta, bu riskleri yönetecek kontrol mekanizmaları kurulmasını ve bu kontrollerin denetlenmesini zorunlu kılmaktadır.

Bilgi Teknolojileri Yönetişim ve Denetim Konferansı’nın onuncusu , 6-7 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Alanında ilk ve tek olan bu konferans 300’den fazla profesyonelin katılımı beklenmekte olup, etkinlik daha önce Sayıştay, Kamu Gözetim ve Denetleme Kurumu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, İç Denetim Koordinasyon Kurumu, Hazine ve Maliye Bakanlığı gibi kurumlarımızın Başkan ve üst düzey yöneticilerinin açılışları ile gerçekleştirilmiştir.

Kurumunuz bilgi teknolojileri yönetimi ve denetimi konusunda ülkemizin önde gelen kurumlarından biri olup, yapmış olduğu çalışmalarla bu alana önemli katkılarda bulunmaktadır. Kurumunuz personelinin konferansımıza katılımları konusunda desteklerinizi bekler, saygılar sunarız.

BTYD katılımcılara verimli iletişim ağı ile yeni kariyer fırsatları, sertifika sınavları hakkında bilgi ve deneyim, CPE kazanma imkanı sunacaktır.

Kayıt için tıklayınız

Detaylar

Başlangıç:
6 Mart 2019 @ 09:00
Bitiş:
7 Mart 2019 @ 17:00
Etkinlik Kategori:

Mekan

Milli Reasurans Konferans Salonu
Maçka Cad. No: 35 Teşvikiye, Şişli
İstanbul, 34367 Türkiye
+ Google Haritalar